Posted in

Przedstawiam się

niedziela, 24 czerwca 2012 17:27

Podobno dobre rzeczy przeżywa się po raz wtóry, opowiadając o nich. Można też chyba i pisać. :) 

Chciałabym, aby ten blog stał się miejscem, gdzie będę gromadzić swoje dobre wspomnienia, zdjęcia, plany na przyszłość, inspiracje, recenzje, doniesienia o sukcesach i samorozwoju. Mam nadzieję, że dzięki temu będę umiała przeżywać każdą chwilę uważniej, dokładniej, bardziej świadomie. Że łatwiej mi będzie wrócić potem pamięcią do książki, czy filmu i szybciej znajdę motywację do wyjścia na siłownię, jeśli przedtem zaplanuję to sobie na blogu. Postaram się pisać notki, które będą inspiracją - dla mnie i ewentualnych Czytelników - do tego, by piękniej żyć.

Po tym przydługim wstępie czas się chyba przedstawić. Jestem młodą kobietą, skończyłam humanistyczne studia i pracuję mniej więcej w tym obszarze, w którym zawsze chciałam pracować. :) Mam więcej pomysłów niż energii i więcej zainteresowań niż czasu. Nie brakuje mi entuzjazmu, za to brakuje konsekwencji. Motywacja jednym razem skacze mi pod niebo, a innym wpełza pod kocyk i odmawia współpracy, co bywa frustrujące. Chciałabym wykorzystać życie do końca, zrealizować kilka ważnych celów, dokończyć kilka projektów i rozpocząć nieliczoną ilość nowych. 

Nie zawsze się udaje.

Jako mieszkankę wielkiego miasta dopadają mnie typowe dla tego środowiska choroby: zmęczenie, zabieganie, rozproszenie uwagi, stres i czasem - też - samotność. Kocham moje miasto, :) ale czasem pragnę z niego uciec. Kocham też moje ciało - ale nieraz mam go dość, zwłaszcza gdy nie wygląda tak, jakbym chciała, albo nie wytrzymuje tyle, ile od niego wymagam.

Widzę tyle obszarów w życiu, które chciałabym jakoś poprawić, albo uczynić piękniejszymi, że czasem sama zaczynam się w tym gubić. Mam nadzieję, że ten blog pomoże mi to wszystko usystematyzować.

Alors, mesdames et messieurs, zaczynamy. :)

Comments

Kropelka

Ładnie tu, podoba mi się taka delikatna grafika, będę zaglądać:)

Sana

Dziękuję i zapraszam. :)
Na blogi "samorealizacyjne" zaglądam od dłuższego czasu, ale teraz postanowiłam się ujawnić. ;)

Aleksandra

Witam w blogosferze i czekam na regularne wpisy :) !

Sana

Dzięki! :)
Mam dużo pomysłów co chciałabym tu wrzucać, więc sądzę, że wytrwałości mi nie zabraknie. :)

Leave Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...